Miot 'F'  - Scrato z Nysy
ZAREZERWUJ SWOJE SZCZENIĘ
Dziękujemy za rozważenie dołączenia do naszej rosnącej rodziny właścicieli owczarków staroniemieckich. Przyjmujemy rezerwacje na pieski i suczki o różnych odcieniach kolorystycznych. Skontaktuj się z nami bezpośrednio na poniższy adres e-mail w celu poznania cen szczeniąt.

Aby rozpocząć proces:

Krok 1: Wypełnij nasz kwestionariusz informacyjny, który przesyłamy przez e-mail. Zadamy Ci pytania dotyczące Twojego rodzinnego stylu życia. Im więcej nam powiesz tym lepiej bedziemy mogli dopasować szczenię pod Twoje preferencje.

Krok 2: Po skontaktowaniu się z nami i chęci rezerwacji szczeniaczka, bedziesz musiał dokonać bezzwrotnej wpłaty w kwocie 500 zł. aby utrzymać swoje miejsce na liście rezerwacji.
gucio
Scrato z Nysy   3 x Najlepsza Hodowla Roku   

SZCZENIĘTA OWCZARKA STARONIEMIECKIEGO
 
 
Hodowla  Scrato z Nysy
Owczarki Staroniemieckie


Kaźmierczyk Beata
tel. 606-373-096
mail. scrato@scrato.nysa.pl
Owczarek staroniemiecki - Altdeutsche Schäferhunde
Dostępne szczenięta
"Pies jest najprawdziwszym i najwierniejszym przyjacielem człowieka. On nie wybiera swego pana z pośród bogatych czy biednych, kocha i służy temu jedynemu, wybranemu do końca życia.

Zwierzęta są zdane na człowieka i zależne   od niego, same nie są w stanie zadbać o pożywienie, opiekę, dach nad głową. Odwzajemniają się nam wiernością i przywiązaniem, służbą i miłością."

Zapraszamy do rezerwacji
Uwaga:
  * Zapoznaj się z naszą umową przekazania szczenięcia, którą otrzymasz drogą mailową
* Depozyt nie ulega zwrotowi, zabezpiecza on pozycję na liście oczekujących w hodowli Scrato z Nysy
  
W przypadku szczeniąt o rzadkim umaszczeniu (wolfsfarbe, wildfarben, silver) prosimy o cierpliwość wobec nas i matki natury w odniesieniu do naszego przybliżonego czasu dostawy Twojego szczeniaka.
Krok 3: Szczenięta wychodzą od nas do swoich nowych rodzin w wieku 8 tygodni. Szczenię może pozostać u nas dłużej, np. na czas kwarantanny. Koszty utrzymania psa po 2 miesiącu życia ponosi Nabywca.


       Szczenięta wyjeżdżające za granicę Polski- przybliżona cena transportu do:

       
        The price of transporting the puppy to:
    O NASZYCH SZCZENIĘTACH

Nasze szczenięta idą do swoich domów po 8 tygodniu lub 13 tygodniu, jeśli mają pozostać na kwarantannie. Będąc z nami, nasze szczenieta traktowane są jak członkowie rodziny. Wszystkie nasze szczenięta rodzą się w domu i od pierwszych dni życia poddawane są wczesnej stymulacji neurologicznej, która pomaga w budowaniu odpornego systemu nerwowego.
VIDEO 1
W 2 tygodniu poznają nowe zapachy m.in. ziół, kwiatów,  przeróżnych warzyw oraz zapach kota.
Szczeniaczki są też stymulowane poprzez delikatny dotyk brzuszka, łapek, boczków i uszek.
- click
W 3 tygodniu szczeniaczki widzą już i słyszą. Pomału zaczynaja wchodzić w świat dźwieków. W cieplejsze dni przebywaja na podwórku i tam poznają odgłosy m.in. kosiarki i silnika samochodu. Nadal poznają różne zapachy.
Maluszkom stosujemy delikatny i krótki masaż, który ma na celu poprawę przemiany materii, zwiększenie przepływu krwi w organiźmie, masaż który pozytywnie wpływa na organy wewnętrzne oraz działa relaksująco.

W wieku
4 tygodni poznają nowe dźwięki, te z zewnątrz oraz odgrywane na specjalnie do tego przeznaczonych płytach CD.

W kolejnych tygodniach szczenieta przebywają głównie na zewnątrz korzystając ze spacjalnie przystosowanego dla nich placu zabaw. Stawiają tam swoje łapki na 12 - tu różnych podłożach zgodnie z zasadą złotej dwunastki Margaret Hughes. Poznają również inne psy, zwierzęta, obcych sobie ludzi.

Naszym szczeniętom podajemy suchą karmę bezzbożową 'Wiejska Zagroda', jednak głównym ich posiłkiem jest surowe mięso wołowe lub wołowo-drobiowe. Dostają również twaróg, żółtka z ekologicznych jaj dostarczanych od tutejszego gospodarza oraz mleko prosto od krowy :)

Szczenięta podczas wzrostu są regularnie monitorowane przez naszego weterynarza, który regularnie odwiedza nasz dom. W wieku
6 tygodni są szczepione a przed tym kilkakrotnie odrobaczone. Kał szczeniąt regularnie dostarczany jest do labolatorium w celu sprawdzenia czystości i uniknięcia inwazji robaków, bakterii i pierwotniaków u naszych szczeniąt. Zabezpieczamy psy na pchły i kleszcze.
W wieku
7 tygodni przeprowadzamy testy Campbella (Test indywidualny szczeniaków dla poznania ich predyspozycji ) oraz Test PAT - części dotyczącej socjalności i odporności na stres. W tym czasie współpracujemy z przyszłymi właścicielami aby dopasować odpowiedniego szczeniaka do jego nowej rodziny. Po 8 tygodniach szczenięta  zaczynają życie w nowych domach.
b.srebro
KONTAKT
Jeśli masz dodatkowe pytania napisz do nas:  scrato@scrato.nysa.pl
flaga-niemiec
125px-Flag_of_Austria.svg
flaga-szwajcarii
flaga-francji
flaga-portugalii
flaga-wielkiej-brytanii
flaga-szwecji
flaga-kanady
240px-Flag_of_the_United_States.svg
Niemcy - około 200 EUR

Austria - około 200 EUR

Szwajcaria - około 250 EUR

Francja - około 300 EUR

Portugalia -  450-600 EUR

Anglia - około 350 EUR

Szwecja - około 350 EUR

Kanada - około 850 USD

USA - New York - około 760 USD
       - New Jersey - około 760 USD
        - Chicago - około 770 USD
        - Detroit - około 770 USD
      - Los Angeles - około 790 USD

VIDEO 2
VIDEO 3

Aktualnie nie mamy szczeniąt.
Zapraszamy do działu 'Planowane mioty'

Wally.lipiec.19.5
congo.sierpień.19.4